Представники Запорізької області у складі Збірної України взяли участь у відбірковому етапі Чемпіонату Світу з повітряних зміїв в Індії

По материалам Української Асоціацїі Повітряних Зміїв
20.01.2020 · 09:25 · Просмотров - 71

З 04 по 17 січня 2020 р. в Індії, у штатах Ґуджарат і Теланґана пройшли міжнародні змагання – відбірковий етап Чемпіонату Світу з повітряних зміїв 2020.

Першим віце-капітаном Збірної України з кайт-флаїнґу, яка представляла нашу державу, було обрано Євгена Пастуха з Бердянська, директора Запорізької обласної філії Української Асоціації Повітряних Зміїв. До складу Збірної України увійшли ще два представники Запоріжчини: Марина Шерстюк – заступниця керівника Запорізького обласного клубу кайт-флаїнґу «Azov Kite» Асоціації, Михайло Шатов – наймолодший учасник Збірної України, призер Всеукраїнських змагань, вихованець клубу «Azov Kite».

В рамках відбіркового етапу Чемпіонату Світу пройшла й насичена фестивальна програма, а саме 31-ий Ґуджаратський і 5-й Теленґанський Міжнародні фестивалі повітряних зміїв. Представники Запорізького регіону презентували повітряні змії авторської розробки та продемонстрували майстерність керування різними типами кайтів. Міжнародні судді високо оцінили досягнення українців і визнали додаткові кваліфікації наших спортсменів і майстрів-розробників.

За підсумками змагально-фестивальної програми у заліку Збірної України з кайт-флаїнґу: нагорода за рекорд висоти еталонного вітронадувного 3D-кайта «Гроно Калини», нагорода за майстерність у керуванні плоскими популярними кайтами «Прапор Мошиаха», 3 спеціальні нагороди за досягнення у фестивальній програмі, відзнака Індійської Асоціації Повітряних Зміїв.

Нагадаємо, Чемпіонат Світу з повітряних зміїв пройде навесні 2020 року саме в Україні, на території Херсонської області, за участі команд з 51 країни. Організатори – Міжнародна Федерація Повітряних Зміїв (Китай), Українська Асоціація Повітряних Зміїв (асоційований член Міжнародної Федерації).Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх