Віталій Туринок в Бердянському районі представив нову очільницю райдержадміністрації

По материалам ЗОДА
19.02.2020 · 09:07 · Просмотров - 937

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок із робочою поїздкою відвідав м. Бердянськ.

На зустрічі з адміністративно-господарським активом району Віталій Туринок представив бердянцям нову очільницю райдержадміністрації. Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського з 12 лютого 2020 року головою Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області призначено Ірину Півень.

− Сьогодні дуже важливий привід для нашої зустрічі – у вас, бердянці, нова голова райдержадміністрації. Ірино Григорівно, сподіваюсь, що Ви як магістр державного управління за освітою та професіонал за своїм досвідом швидко ввімкнетеся у роботу, а місцевий актив Вас підтримає. Впевнений, Ви зацікавлені у процвітанні району та сподіваюсь, що швидко знайдете спільну мову з колективом й об’єднаєте зусилля на благо жителів району, – зазначив голова облдержадміністрації. 

Зокрема, він окреслив проблемні питання Бердянського району – аварійний стан доріг загального користування місцевого та державного значення й необхідність фінансування ремонту в Андріївській школі та інш. 

Також Віталій Туринок дав перше доручення новопризначеній очільниці райдержадміністрації – виконати завдання Президента Володимира Зеленського та Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на опалення та гарячу воду для населення Бердянського району. 

Довідково.

Ірина Півень – магістерка державного управління Донецького національного технічного університету. Після отримання вищої освіти працювала інспекторкою районного відділу культури Розівської РДА Запорізької області. З 2010 по 2020 рік обіймала посаду заступниці голови Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області.
Новости Бердянска
сегодня, 8 июля, среда
вчера, 7 июля, вторник

Все новости Бердянска