У мікрорайонах міста розпочинаються святкові заходи з нагоди Масляної, які завершаться 1 березня загальноміським святом та гуляннями

По материалам пресс-службы исполкома
26.02.2020 · 11:46 · Просмотров - 692

З понеділка, 24 лютого розпочалася Масляна — одне з найстаріших свят, яке символізує прихід весни. І триватиме воно до неділі, 1 березня.

Масницю прийнято святкувати весело, щедро, гучними гуляннями, піснями і спалюванням символічного солом'яного опудала зими. У Бердянську святкові заходи, які організовують комітети, заплановані в усіх мікрорайонах. 27 лютого розпочинають святкування у мікрорайоні “Округ №32”. У гуртожитку машинобудівного коледжу по вул. Морській, 55 о 19:00 розпочнеться свято Масляни “Широкий четвер”.

28 лютого гучно гулятиме мікрорайон “Скловолокно”. О 15-30 на бульварі ім. Т.Г. Шевченка розпочнеться свято „Масляна на бульварі 2020”.

У суботу, 29 лютого, заплановано декілька заходів:

  • мікрорайон “Колонія-Макорти” 12-00 БК “Райагропромпостач” - Свято “Масляна”;
  • мікрорайон “Військове містечко” 12-00 клуб “Сокіл” - Свято “Прощавай, Масляна!”;
  • мікрорайон “8 березня” 13-00 парк “Шкільний” - Свято “Масляна”.

У неділю, 1 березня, відбудуться наступні заходи:

  • мікрорайон “Нагірна частина” - 12-00 ЗОШ №5 - Свято “Масляна”;
  • мікрорайон “Коса” 12-00 філія ЦДЮТ на дальній Косі - Свято “Прощавай, Масляна!”;
  • мікрорайон “Ліски” 13-00 Центр громадських ініціатив по вул. Ревуцького, 58А — Театрально-розважальна програма “Весела Масляна”;
  • мікрорайон “Слобідка” 15-00 площа біля клубу “Маяк” - Святкова театралізована програма “Широка масляна”, народні гуляння.

Загальноміське театралізоване свято “Як на Масляній неділі, або Кумедні історії Бердянського серіалу” та народні гуляння відбудуться також у неділю, 1 березняна площі біля міського Палацу культури. З 12-00 на бердянців чекатимуть театралізована вистава, цікаві конкурси, виступи творчих колективів міста, безліч сюрпризів і подарунків для дорослих і дітей, а також урочисте спалення символічного опудала зими.

1 березня також на площі перед МПК з 9-00 до 16-00 проходитиме святковий ярмарок. Усі бажаючі зможуть випити гарячого чаю, придбати млинці, випічку, пряники, м’ясні вироби, сувеніри тощо. Запрошуються усі бажаючі.
Новости Бердянска
вчера, 22 июня, понедельник

Все новости Бердянска