В Бердянську штрафують власників біл-бордів за неналежний стан споруд

26.02.2020 · 20:49 · Просмотров - 634

Одразу 5 протоколів було складено на власника біл-бордів за неналежний стан споруд. В мерії закликають підприємців слідкувати за зовнішнім виглядом об’єктів зовнішньої реклами.

1700 гривень за неналежний вигляд рекламної споруди – максимальний штраф, який може отримати приватний підприємець-власник біл-борду. Так, на черговому засіданні адміністративної комісії розглянули 5 протоколів з цього приводу. Співробітники адміністративного відділу зафіксували неналежний зовнішній вигляд споруд, за що і склали відповідні протоколи.

Підприємець прийшла на засідання комісії з фотографіями, на яких зафіксовано, що біл-борди вже приведено до належного стану. За результатом розгляду протоколу правопорушник отримала сукупно по всім 5-ти протоколам 1700 гривень штрафу.

Фахівці мерії закликають підприємців стежити за станом своїх споруд, адже зараз в місті чимало бордів, які не заклеєні рекламою і їх зовнішній естетичний вигляд залишає бажати кращого. Управління архітектури попереджає власників споруд про необхідність вжиття необхідних заходів. І вже після архітектури, за умови ігнорування з боку підприємця, вступає адміністративний відділ.
Новости Бердянска
вчера, 21 марта, суббота
20 марта, пятница
19 марта, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке

 14 - 27 Марта

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Юбилейный концерт ВИА "Синяя птица"
Юбилейный концерт ВИА "Синяя птица"

 28 Марта

 18:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

120 - 290 UAH

Подробная афиша