До суду скеровано справу стосовно підприємця, що порушив правила безпеки під час виконання робіт

По материалам відділу комунікації поліції Запорізької області
08.04.2020 · 17:27 · Просмотров - 1247

Бердянським відділом поліції завершено досудове розслідування кримінального провадження щодо порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Матеріали направлено до суду

У грудні 2019 року слідчим Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, відносно фізичної особи підприємця було відкрито кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що призвели до загибелі людини.

В ході досудового розслідування встановлено, що підприємець виконуючи роботи з капітального ремонту стін житлового будинку по вулиці Європейській в місті Бердянськ не здійснював контроль за їх виконанням. Роботи проводились з порушеннями правил охорони праці, внаслідок чого один з робітників, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись на риштуванні, не втримався та впав на землю, отримавши тяжкі тілесні ушкодження, від яких помер в лікарні.

31 березня матеріали кримінального провадження за ознаками ч.2 ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України направлено до Бердянського міськрайонного суду Запорізької області. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Новости Бердянска
сегодня, 23 мая, суббота
вчера, 22 мая, пятница

Все новости Бердянска