35-річна мешканка Бердянська викрала пральну машинку у власної матері

По материалам прокуратури
08.04.2020 · 17:34 · Просмотров - 1811

Бердянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.185 КК України (крадіжка вчинена повторно)

35-річна мешканка м. Бердянськ, будучи раніше неодноразово судимою за вчинення умисних корисливих злочинів, зокрема скоєних у своєї матері, судимість за які не знята і не погашена у встановленому законом порядку,  відповідних висновків для себе не зробила, на шлях виправлення не стала та знову вчинила корисливий злочин при наступних обставинах.

Відтак, наприкінці березня 2020 року, знаходячись на законних підставах за місцем проживання, скориставшись відсутністю потерпілої яка є її матір'ю, викрала пральну машинку, вартістю 5750 гривень, що належить останій.

Після чого, крадійка з викраденим майном залишила місце вчинення злочину, розпорядившись ним на власний розсуд, чим спричинила потерпілій майнову шкоду.

Зловмисниці повідомлено про підозру за ч.2 ст.185 КК України.

На разі досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Новости Бердянска
сегодня, 18 мая, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке

 11 - 22 Мая

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша