До суду направили справу по вбивству в смт. Розівка

По материалам пресс-службы прокуратуры
17.04.2020 · 11:57 · Просмотров - 1458

Куйбишевським відділом Бердянської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт за ч.2 ст.121 КК України (умисне тілесне ушкодження, що спричинило смерть).

Відтак, у середині лютого 2020 року, двоє мешканців смт. Розівка, Розівського району, Запорізької області,  Г. та С. прийшли до дому Н. який прожив у вищевказаному селищі міського типу та який був раніше знайомий з С., де втрьох почали вживати спиртні напої.

Далі на ґрунті раптово виниклих неприязнених відносин почалася сварка, в ході якої Г. та Н. почали висловлюватися на адресу один одного грубою нецензурною лайкою, хватати один одного руками за одяг, після чого хазяїн будинку перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс Г. удар кулаком в голову, від якого він впав та вдарився правою частиною голови об дерев’яне, бильце дивану. На цьому Н. не зупинився та наніс ще декілька ударів по голові потерпілого, внаслідок яких останній помер в лікарні.

Запобіжний захід у виді тримання під вартою, який обрано на досудовому розслідування обвинуваченому, продовжено строком на шістдесят днів.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт направлено для розгляду до суду.

Начальник
Куйбишевського відділу
Бердянської місцевої прокуратури

Олександр Миколайович Лось
Новости Бердянска
сегодня, 1 июня, понедельник
вчера, 31 мая, воскресенье
30 мая, суббота
29 мая, пятница

Все новости Бердянска