В Бердянську з’являться три криті велопарковки

23.04.2020 · 18:52 · Просмотров - 2143

В співфінансуванні міського бюджету та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в цьому році в Бердянську з’являться три велопарковки

На чергову сесію міської ради виноситься проект рішення про виділення 150 тисяч гривень для встановлення в місті разом з громадською організацією «Спільно HUB» трьох велопарковок на 48 паркувальних місць.

Визначено, що парковки П-подібної форми будуть встановлені поблизу Центру дитячо-юнацької творчості (8 паркувальних місць); біля Міського палацу спорту (20 паркувальних місць); поруч з дитячо-юнацькою спортивною школою ім. Є. І. Назарова (20 паркувальних місць).

Кошторисна вартість робіт – 300 тисяч гривень. На умовах співфінансування USAID надав грант в розмірі 150 тисяч і 150 тисяч гривень – кошти міського бюджету. Як відзначив заступник міського голови Григорій Горячов, Бердянськ – єдине місто Запорізької області, яке виграло грант на розвиток велосипедної інфрастурктури міста. У виконкомі розраховують, що в рамках даного напрямку Бердянськ отримуватиме і в подальшому грантові кошти.
Новости Бердянска
сегодня, 9 июля, четверг
вчера, 8 июля, среда
7 июля, вторник

Все новости Бердянска