Мешканець району за пограбування Приморського відділення "Нової пошти" може отримати шість років в'язниці

По материалам пресс-службы прокуратуры
28.04.2020 · 16:12 · Просмотров - 782

Приморським відділом Бердянської місцевої  прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  ч.2 ст.186 КК України  (грабіж вчинений повторно).

Выьоры 2020>

Слідством встановлено, що 22.04.2020 року, 37-річний мешканець с.Долінське, Бердянського району, Запорізької області будучі неодноразово судимим, прийшов у приміщення Приморського відділення «Нова пошта». Після чого, пред’явив одному з працівників відділення підроблений паспорт громадянина України в якому була вклеєна його фотокартка, внаслідок чого працівник почав оформлювати видачу посилки.

Під час цього, чоловік доводячи до кінця свій злочинний намір, застосовуючи насилля до потерпілого, застосовуючи принесений з собою балон з газозахисним спреєм, розпилив його у обличчя останнього, чим позбавив його змоги чинити опір протиправним діям, далі зловмисник, викрав посилку, в якій був товар загальною вартістю 99 550 грн., який належить ТОВ «Нова пошта», чим причинив підприємству матеріальні збитки на вищевказану суму.     

Посилку з викраденим товаром злодій виніс за територію приміщення «Нова пошта» та в подальшому розпорядився викраденим майном на власний розсуд.

Крім того, внаслідок злочинних дій грабіжника, потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді опіку очей.

Вказаній особі повідомлено про підозру за ч.2 ст.186 КК України.

Також, процесуальним керівником досудового розслідування підтримано клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, яке задоволено судом.

На разі досудове розслідування триває.

Довідково: Санкція статті передбачає  позбавлення волі від чотирьох до шести років.

Начальник Приморського відділу
Бердянської місцевої прокуратури

Євгеній Віталійович Власюк
Новости Бердянска
сегодня, 9 октября, пятница
вчера, 8 октября, четверг

Все новости Бердянска