В Бердянську відкрили Центральний ринок

05.05.2020 · 09:40 · Просмотров - 7029

5-го травня в Бердянську офіційно відновив роботу Центральний ринок

Робота ринку на 100% буде відновлена після реалізації декількох етапів. На першому – відкрили овочеві ряди на вулиці. Відстань між продавцем та покупцем розділили плівкою, яка виступає в якості захисного екрану. На другому етапі планується запуск рядів під тентом, і завершальний – відновлення роботи критого ринку.

Вхід і вихід на територію ринку здійснюється зі сторони Азовського проспекту. Покупців пропускають після температурного скринінгу та дезінфекції рук.

Від продавців адміністрація ринку вимагає постійно змінювати рукавички, дотримуватись всіх вимог індивідуального захисту та захисту покупців.

До уваги мешканців міста! На виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020. №14 “Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках” та у зв’язку з необхідністю проведення додаткового прибирання та дезінфекції торгових місць, з 5 травня 2020 року змінено режим роботи Центрального ринку: з 07:00 до 16:00.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 18 сентября, пятница
вчера, 17 сентября, четверг

Все новости Бердянска