До уваги автомобілістів! Сервісний центр МВС у Бердянську відновлює свою роботу

По материалам РСЦ МВС
12.05.2020 · 08:27 · Просмотров - 1911

На засіданні Уряду 4 травня 2020 року прийнято рішення розпочати поступове пом’якшення карантинних заходів.

Відтак, починаючи з 12 травня 2020 року, територіальний сервісний центр №2344 у Бердянську поступово відновлює свою роботу з можливістю відвідування громадянами.

Послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри.

Для зниження ризику інфікування, у сервісному центрі № 2344 організовано можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

Послуги надаватимуться за попереднім записом в електронну чергу через запис для отримання послуг за номером телефону 061 224-30-04 регіонального сервісного центру МВС Запорізької області.

Територіальний сервісний центр №2344 надаватиме усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Зауважимо, що використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою знаходження у приміщенні територіальних сервісних центрів МВС.
Новости Бердянска
сегодня, 7 июля, вторник
вчера, 6 июля, понедельник
5 июля, воскресенье

Все новости Бердянска