Фін. допомога та поновлення тренувань — керівництво Палацу спорту звернулось до міської влади

12.05.2020 · 15:08 · Просмотров - 1146

Директор КП “Міський палац спорту” Віктор Кальчев на засіданні виконавчого комітету звернувся до представників міської влади з ініціативою надання фінансової допомогою підприємству та поновити тренування для окремих спортсменів.

За словами Віктора Кальчева через карантинні обмеження підприємство недоотримало 340 тисяч гривень. За приблизними підрахунками, економія енергоносіїв склала 50 тисяч гривень. У зв'язку з цим від Палацу спорту направлено лист на адресу міського голови з ініціативою надати фінансову допомогу підприємству. З міського бюджету, за аргументацією комунальників, необхідно виділити 150 тисяч гривень.

Крім того, Віктор Кальчев передав керівництву міста звернення спортсменів, які беруть участь в національних чемпіонатах з різних видів спорту і входять до складу національних збірних - спортсмени просять дозволити їм проведення тренувань в міському палаці спорту.

З приводу звернення про надання фінансової допомоги Володимир Чепурний дав доручення керівнику Палацу спорту надати розрахунки недоотриманих коштів і передати їх начальнику фінансового управління Наталі Бочковій. З приводу відновлення тренувань мер наголосив, що не може дозволити собі перевищити повноваження, адже ухвалення таких рішень - прерогатива Кабінету міністрів.
Новости Бердянска
сегодня, 7 июля, вторник
вчера, 6 июля, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос афиша с 4 по 8 июля
Космос афиша с 4 по 8 июля

 04 - 08 Июля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 4 по 8 июля
Блокбастер - афиша с 4 по 8 июля

 04 - 08 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 27 Июня - 10 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Подробная афиша