Закладнику загрожує 12 років в'язниці, суду буде чекати за гратами

По материалам пресс-службы прокуратуры
20.05.2020 · 11:44 · Просмотров - 1289

Бердянською місцевої прокуратурою 19.05.2020 місцевому жителю повідомлено про підозру за ч.3 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини та особливо небезпечного наркотичного засобу, що є особливо великим розміром).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 11.03.2020 раніше не судимий місцевий мешканець з метою реалізації злочинного наміру, направленого на збут особливо небезпечної психотропної речовини та особливо небезпечних наркотичних засобів замовив через мережу «Інтернет» психотропну речовину – амфетамін  масою 141,5 гр.,  особливо небезпечну психотропну речовини, обіг якої заборонено - 1 феніл-2-піролідин -1-іл пентан-1-он PVP, загальною масою 406 гр.,  та особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс загальною масою 90 гр., після чого перерахував 40 тис. гривень  на електронний гаманець за вказаний наркотик.

У подальшому він  у відділенні «Нової пошти» отримав посилку, тим самим незаконно придбав особливо небезпечну психотропну речовину та особливо небезпечний наркотичний засіб з метою збуту, яку при собі в пакеті переніс за місцем свого тимчасового проживання, де з метою збуту розфасував наявну особливо небезпечні психотропні речовини зіп–пакети, таким чином діючи єдиним умислом  продовжив незаконно їх зберігати з метою збут.

Працівниками поліції виявлено та затримано вказаного громадянина під час розкладки у різних місцях міста закладок з особливо небезпечною психотропною речовиною.

Під час огляду за місцем тимчасового проживання працівниками поліції виявлено та вилучено 971 шт. зіп-пакетів з порошкоподібною речовиною та 61 штука зіп-пакетів з рослинною речовини сіро-зеленого кольору,  які він незаконно придбав та зберігав з метою подальшого збуту.

Ухвалою слідчого судді підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. 

На теперішній час досудове розслідування триває. Правопорушнику загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури

Євгенія Миколаївна Глянь
Новости Бердянска
сегодня, 3 августа, понедельник
31 июля, пятница

Все новости Бердянска