Міносвіти призначило терміни ЗНО і дати тестування з кожного предмета

По материалам ЛІГА.Новини
21.05.2020 · 08:33 · Просмотров - 548

Міністерство освіти і науки прийняло рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

Тому основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в цьому році розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти з посиланням на рішення Міністерства освіти і науки.

Відзначається, що тестування з української мови та літератури відбудеться 30 червня, з фізики - 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов - 6 липня, з англійської мови - 7 липня, з історії України - 9 липня, з біології - 13 липня, з географії - 15 липня.

Повідомляється, що до 4 червня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення тестувань.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня - 11 серпня, а її результати будуть розміщені до 14 серпня.

Уточнюється, що в цьому році для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня - 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися 3 лютого - 24 березня.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх