До інфекційного відділення Бердянського територіального медичного об'єднання сьогодня, 31 травня госпіталізовано чергового хворого, в якого лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19.
Загалом, це – 12 випадок захворювання на коронавірус в Бердянську. Наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 6 осіб.
Крайній випадок, певною мірою, є показовим, стосовно того, що пильність у жодному випадку втрачати не можна.
Чоловік належав до близького оточення, мешканки Бердянська, яка після перебування “в гостях” за кордоном занедужала і звернулася до сімейного лікаря. 19 травня хвору було госпіталізовано до інфекційного відділення Бердянського територіального медичного об’єднання. Контактних осіб протестували. Наслідки тестування для чоловіка виявилися негативними. Проте, 28 травня він занедужав і звернувся до сімейного лікаря.
Цього разу наслідки тетування на наявність коронавірусу COVID-19 виявилися позитивними. 12 діб минуло від часу госпіталізації жінки, яка 16 травня прибула з Москви (РФ) до Бердянська, а 27 травня одужала і була виписана зі стаціонару.