Жінка в стані алкогольно сп'яніння скоїла грабіж, тепер чекає суду

По материалам пресс-службы прокуратуры
17.06.2020 · 10:24 · Просмотров - 1377

Бердянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.187, ч.3 ст.357 КК України (розбій, викрадення документів).

Досудовим розслідуванням встановлено, наприкінці травня 2020 року о четвертій годині ранку, 31-річна мешканка  Бердянська, яка перебувала у стані алкогольного сп’яніння та знаходячись разом з потерпілою біля одного з гаражів Бердянська, вчинила напад на неї завдавши їй тілесні ушкодження.

Відразу після цього, злочинниця, подолавши таким чином опір та супротив з боку потерпілої, зняла з пальця золоту каблучку та намагалась зняти золоті сережки, на що потерпіла, злякавшись повторного застосування насильства відносно неї, самостійно зняла та передала вказане майно грабіжниці, на цьому остання не зупинилась та зняла з потерпілої ще сумку в якій знаходився мобільний телефон, паспорт та інші особисті речі потерпілої.

Після цього, утримуючи при собі викрадене майно, залишила місце скоєння злочину, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд, чим завдала потерпілій майнову шкоду на загальну суму понад 7000 гривень.

Вказаній особі повідомлено про підозру за ч.1 ст.187, ч.3 ст.357 КК України.

На разі досудове розслідування триває.

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури

Є. Полозюк
Новости Бердянска
вчера, 16 ноября, понедельник
15 ноября, воскресенье
14 ноября, суббота
13 ноября, пятница

Все новости Бердянска

На верх