Гала-концерт і нагородження. Підведено підсумки фестивалю "Чарівні мелодії"

30.06.2020 · 11:40 · Просмотров - 665

У IV Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Чарівні мелодії», який проходив 12-14 червня 2020 у дистанційному режимі прийняли участь учасники зі 100 міст України та 6-ти країн світу.

"Це стало доброю традицією, розширювати географічні межі фестивалю - говорить директор ЦМіК" Чарівні мелодіі" Ірина Морозова - з кожним роком додаються нові міста України і зарубіжжя, що не може не радувати! Фестиваль стає по справжньому Міжнародним і набирає популярності! А найголовніше - панує доброзичлива атмосфера між учасниками і членами журі. Я це знаю з особистого спілкування по телефону, листування по електронній пошті, зі спілкування в додатках Viber, Messenger, з соцмереж групи фестивалю у Facebook, Instsgram. Навіть на сайті пишуть побажання і відгуки. Ми на зв'язку з конкурсантами 24/7. Кожен учасник може задати питання по своєму виступу і обов'язково члени журі дадуть відповідь - на які помилки варто звернути увагу викладачеві, які пропозиції і зауваження щодо виступу.

На відкриття 12 червня нами був випущений ролик-привітання від учасників і членів журі з багатьох міст України та зарубіжжя.

У дистанційному режимі ми зуміли провести 4 майстер класу з Образотворчого мистецтва. Голова журі Вікторія Касьянова провела з викладачами Коучинги і професійні тренінги з питань вокального та хорового мистецтва. Проведена величезна робота по обробці відео конкурсантів. І ми навіть приготували онлайн Гала-концерт з кращих на думку журі номерів.

На закриття фестивалю було оголошено Челлендж, за підсумками якого був змонтований ролик з учасників, які співають гімн фестіваля."

Підсумками фестивалю-конкурсу стали такі результати:

ГРАН-ПРІ:

DIANA VIKTORIA CEL – номінація інструментальний жанр, скрипка, музична школа GSM І СВ. ЇХ. E. KAJDASZA, викладачі prof. Viktor Kuznetsov, mgr Karolina Cel, TRZEBNICA, Польша.

НАТАЛІЯ БОНДАР – номінація інструментальний жанр, бандура, м.КРОПИВНИЦЬКИЙ, Україна.

КРИСТИНА АТРОЩЕНКО – номінація композитор-виконавець, м.УЖГОРОД, Україна.

АНІТА МОРОЗОВА – номінація музично-теоретична композиція, ЗДШМ № 4, викладач Ципунова Наталія Михайлівна, м.ЗАПОРІЖЖЯ, Україна.

НАЗАРІЙ ВОРОНЦОВ – номінація театральне мистецтво, м.БЕРДЯНСЬК, Україна.

Також прийняла участь учениця із Бердянська та отримала почесне

Лауреат І ступеня

СОФІЯ ВОЄННА – номінація академічний вокал, Бердянська музична школа, викладач Григор‘єва Ірина Володимиріна, м.БЕДЯНСЬК, Україна.
Новости Бердянска
сегодня, 2 декабря, среда
вчера, 1 декабря, вторник
30 ноября, понедельник

Все новости Бердянска

На верх