На Півдні України стартує амбіційний проєкт “Ucan Ukraine”, який об’єднає навколо проблем довкілля митців, бізнесменів та активістів

По материалам UcanUkraine
14.07.2020 · 17:09 · Просмотров - 390

В Україні стартує амбіційний проєкт, який 4 місяці задаватиме тренд на екологічність в 4-х містах: у Херсоні, Запоріжжі, Мелітополі і Бердянську

Проблеми навколишнього середовища в Запорізькій та Херсонській областях входять до першої п’ятірки питань, які турбують жителів цих областей. Тому “Ucan Ukraine” - це не просто чергова подія. Це проєкт, який навчить, об'єднає, прикрасить, надихне на зміни та підвищить обізнаність про екологічну поведінку мешканців міст-учасників.

Протягом проєкту планується провести по 2 воркшопи-інтенсиви в чотирьох містах для активних жителів, місцевого бізнесу, громадських організацій, еко-активістів, урбаністів. Мешканці Херсона, Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська дізнаються про те, як впливати на екологічну ситуацію локально. Місцеві активісти будуть підсилені експертами проекту, які, проінспектують муніципальні екологічні програми та разом розроблять дорожню карту для співпраці з місцевою владою.

У результаті проведення воркшопів підприємці у співпраці з активістами та командою проєкту визначать ідеї для екологічних ініціатив. Найкращі екологічні проекти отримають фінансову підтримку на реалізацію. Локальні бізнеси, які запровадять екологічні ініціативи, будуть нагороджені спеціальною екологічною відзнакою та нанесені на локальну мапу дружніх до екології закладів.

Також під час проєкту планується проведення інтерактивної еко-виставки. Через креативні арт-об'єкти “Ucan Ukraine” продемонструє жителям стан довкілля міст-учасників та всієї України. Виставка покаже і яскраві приклади успішних громадських ініціатив та бізнесів, які вже сьогодні впливають на існуючі екологічні виклики та надихають на це інших.

Яскравим бонусом проєкту стануть чотири мурали у кожному місті-учаснику. Разом із місцевими художниками команда створить в містах мурали на екологічну тематику. Кожне місто отримає свій унікальний мурал, макет для якого буде обрано за допомогою онлайн-голосування за участю містян. Мурали стануть не просто прикрасою, а екологічним кодом міста - мотиваційним поштовхом для підвищення рівня екологічної свідомості мешканців Мелітополя, Херсона, Запоріжжя та Бердянська.
Проєкт “Ucan Ukraine” націлений на формування екологічно свідомої спільноти на Півдні України, та створення культури екологічного мислення!
Новости Бердянска
сегодня, 9 августа, воскресенье
вчера, 8 августа, суббота
7 августа, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової
Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової

 25 июля - 09 августа

 9:00 - 18:00

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Календарь I-го круга чемпионата Бердянска по футболу
Календарь I-го круга чемпионата Бердянска по футболу

 22 июня - 14 августа

 18:30

 Стадион "Энергия" (Мелитопольское шоссе, 27)

Подробная афиша