Фірма з орбіти Пономарьова з п’ятої спроби отримує 18 мільйонів на реконструкцію гімназії

По материалам Наші Гроші. Запоріжжя
17.07.2020 · 14:25 · Просмотров - 2466

Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради планує замовити ТОВ “Бердянськбудтрест” реконструкцію учбового закладу гімназії №1 “Надія” на вул. Шмідта, 12 вартістю 18,3 млн грн


Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має підготувати територію, розробити землю, відремонтувати стіни, фронтони, перекриття, сходи, горище, покрівлю, прорізи, підлогу, ганок, виконати оздоблювальні роботи (шпаклювання, фарбування, облицювання плитками керамічними глазурованими стін, стовпів, пілястрів та укосів), улаштувати підвісні стелі, утеплити фасад, облаштувати водопровід, каналізацію, опалення, вентиляцію та кондиціонування, електроосвітлення, сигналізацію, телебачення, блискавкозахист, придбати меблі та інвентар (ліжка, стільці, шафи, крісла, парти, стелажі, доски, піаніно, дзеркало, тренажери, ноутбуки, ксерокси, мікрохвильовку, кавомашину, стоматологічне крісло), провести озеленення території, встановити огорожу.

“Закупівля оголошена в межах реалізації Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”).

Конкурентами ТОВ “Бердянськбудтрест” на тендері було ТОВ “Богарт буд” з дешевшою на 22 тис. грн пропозицією. Однак фірму відхилили, оскільки вона надала невідповідну гарантію, також зазначила тверду договірну ціну, а не динамічну; у її пропозиції були відсутні документи щодо сплати єдиного податку; у кошторисі враховані не всі роботи.

Варто додати, раніше тендер на виконання вказаних робіт вже проводили – 4 рази, і усі невдало. Так, одного разу усіх учасників відхилили через проблеми з документами, ще один раз на тендер подалося лише ТОВ “Бердянськбудтрест”, ще двічі тендер скасовували після моніторингу Держаудитслужби.

Вимоги аудитслужби першого разу стосувалися відсутності інформації щодо категорій замовника та мови, якою повинні були готуватися тендернi пропозиції. Вдруге аудитори мали претензії до пропозиції переможця ТОВ “Бердянськбудтрест”, оскільки один з наданих фірмою аналогічних договорів був меншим ніж 30% від вартості вказаного тендеру з реконструкції гімназії (як того вимагала тендерні умови). У ще одному аналогічному договорі були відсутні роботи, які фірма мала б виконати при ремонті навчального закладу.

Варто додати, ТОВ “Бердянськбудтрест” вказувало, що на 61% робіт з реконструкції гімназії залучить ФОП Долгов Валерій Олександрович. Останній – це колишній депутат Токмацької міської ради від партії Регіонів і деколи фігурує у розіграші тендерів.

ТОВ “Бердянськбудтрест” належить ПАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест” та ТОВ “Ультра ойл”. “Ультра ойл” належить ПАТ “КЗУА “Славутич-інвест”, Андрієві Андрієнку та ТОВ “Спільний розвиток”. Раніше співвласницею та керівницею “Ультра ойл” була колишня помічниця нардепа Олександр Пономарьова – Олександра Сірош-Касумова.

ТОВ “Спільний розвиток” належить Олегові Будянському, Сергієві Колеснику та ПАТ “Бердянський райагропромпостач”. Кінцевими бенефіціарами останнього вказуються Руслан та Юрій Пономарьов (племінники нардепа Олександра Пономарьова), Ігор Добича – колишній помічник Олександра Пономарьова.

ТОВ “Бердянськбудтрест” раніше на 90% належало “Азовській регіональній лабораторії сертифікаційних випробувань мастил та олив”, де власницею була Світлана Векленко. Остання бізнес-зв’язками пов’язана з народним депутатом Олександром Пономарьовим.

Нині “Азовська регіональна лабораторія сертифікаційних випробувань мастил та олив” належить британцю Дікену Теренсу Вілліаму. Керує фірмою Віта Танасевич, особа з таким ім’ям та прізвищем працювала на АЗМОЛі.

Свого часу 80% заборгованості “Торговий дім “Азмол” належало згаданому ТОВ “Ультра ойл”, яке потім і викупило завод.

Нині ТОВ “СП Азмол БіПі” належить згаданому британцю Дікену Теренсу Вілліаму та загаданому ТОВ “Спільний розвиток”.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 31 мая, среда
30 мая, вторник
29 мая, понедельник
28 мая, воскресенье
27 мая, суббота
26 мая, пятница
25 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх