Нацполіція закликає громадськість долучитися до спільної боротьби з незаконним обігом наркотиків

По материалам прес-служби Бердянського відділу поліції
22.08.2020 · 12:08 · Просмотров - 5830

Поліція закликає громадян повідомляти про відомі факти збуту, розповсюдження наркотичних речовин, в тому числі шляхом закладок, наркопосіви та наркопритони

Протидія незаконному розповсюдженню наркотиків та виявлення осіб, які займаються збутом наркотичних речовин – один із пріоритетних напрямків в роботі поліції Запорізької області. Враховуючи рівень проблеми на території області, керівництвом Запорізької поліції розроблено додатковий план дій щодо активної протидії цьому явищу та злочинам, пов’язаним з незаконним обігом наркотиків. Проте, без допомоги громадськості запровадити ефективні заходи набагато складніше. Тільки спільні зусилля громадян, активістів, громадських організацій та підтримка засобів масової інформації призведуть до позитивних змін.

З метою налагодження зворотного зв’язку між поліцією і населенням запроваджено «гарячу лінію», на яку просимо повідомляти про відомі факти збуту, розповсюдження наркотичних речовин, в тому числі шляхом закладок, наркопосіви та наркопритони.

Телефон «гарячої лінії»: 239-28-72, 050-850-37-12 або «102».

Телефон Бердянського відділу поліції: (06153) 3-51-02.
Новости Бердянска
сегодня, 5 декабря, суббота
вчера, 4 декабря, пятница
3 декабря, четверг

Все новости Бердянска

На верх