Розпочалися навчальні курси від проекту “Бердянськ v3.0”

По материалам Андрея Чепрасова
26.08.2020 · 16:44 · Просмотров - 757

Громадська організація ІРЦКК «Діалог» розпочала роботу освітнього майданчика, створеного для об’єднання креативної спільноти Бердянська. Кожен, хто дійсно прагне отримати знання для створення медіа-контенту й готовий докласти для цього зусилля та творчо розвиватися, зможе доєднатись до програми в онлайн-режимі.

Спікери проекту: Анжеліка Бабич, Валерій Казачковський та Юлія Рябоволик в рамках навчальних курсів «Медіа&PR в соцмережах» та «Основи фото та відеозйомки» розповідають про практичне застосування теоретичних знань та діляться професійними лайфхаками. Учасники курсів з 18 серпня займаються в ЦДЮТ без занудства та з великою кількістю прикладів!

Тренінги проводяться безкоштовно, але в організаторів немає можливості запросити всіх бажаючих. Тому кожного дня до 31 серпня з 10.00 до 12.00 робитимуться он-лайн включення з занять на YouTube каналі POINT WebTV online - https://www.youtube.com/c/POINTWebTVbrd/

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:

  • 25 серпня – SMM-практикум
  • 26 серпня – Основи відеозйомки
  • 27 серпня – Як зробити репортаж
  • 28 серпня – Практика відеозйомки
  • 31 серпня – PR (зв'язки із громадськістю)
  • 31 серпня – Монтаж та розміщення в соцмережах

Для отримання презентацій та змонтованих відео із повним записом, кожен бажаючий може зареєструватись до 31 серпня      в проекті «Бердянськ v3.0» за посиланнями:

«Медіа& PR в соцмережах»https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpV8O14pLptRD918-mCkhOeA1TnH2qk1gIK2cwTS97bLxWYQ/viewform?usp=sf_link

«Основи фото та відеозйомки»https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_e-wno0aGQyi2-sAWikl7_HvSkiigF7sbu8gIH0X7BQ2YJA/viewform?usp=sf_link

Менеджер проекту Андрій Чепрасов прокоментував цю подію:

«Фахівці з медіа навчать представників креативної спільноти міста робити власний контент для просування його у соціальних мережах. Безкоштовні курси поєднали підприємливу творчу молодь міста, представників бізнесу та освітніх структур з метою поширення ідей креативної, екологічної, бізнес освіти. Сподіваємось, що навчальні курси «Бердянськ v3.0» та практичні роботи за тематикою «Створення проектів та стартапів у сфері ІТ, медіа та креативному мистецтві» стануть в нагоді їх учасникам».

Більше інформації у Фейсбуці в групі «Бердянськ v3.0» – https://www.facebook.com/groups/berdianskv3.0

Проект «Креативний простір-студія «Бердянськ v3.0» реалізується ГО «ІРЦКК «ДІАЛОГ» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.
Новости Бердянска
сегодня, 16 сентября, среда
вчера, 15 сентября, вторник

Все новости Бердянска