В центре Бердянска накрыли зал с игровыми автоматами (обновлено)

22.10.2020 · 15:32 · Просмотров - 4648

Незаконная деятельность обнаружена в помещении по Земской, 1. Правоохранители изъяли около десяти единиц компьютерной техники.

Не выдержали. Несмотря на запрет подобного рода азартных развлечений, подпольное мини-казино организовали прямо в центре города, возле парка им. Шмидта. В том же помещении, где игровая деятельность практиковалась и до признания ее незаконной на государственном уровне.

Сегодня утром дельцов накрыла полиция. В зале в это время находился один человек.

Правоохранители подтверждают информацию. По нашим данным, дело занесено в ЕРДР по ст. 203 УК «Организация игрового бизнеса». Официальную позицию по данному эпизоду в полиции обещают предоставить чуть позже.

Информация от пресс-службы полиции

Повідомлення до поліції надійшло від чоловіка, який програвся у цьому закладі і в такий спосіб вирішив помститися власнику незаконного бізнесу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

22 жовтня близько 1:30 години ночі до Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області зателефонував чоловік з заявою про те, що на вулиці Земській працює нелегальний ігровий зал.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції, яка в ході огляду першого поверху будинку за вказаною адресою виявила зал ігрових автоматів, що працював в умовах конспірації.

Двері правоохоронцям відчинив чоловік, який викликав поліцію. Як з'ясувалося, він програвся у закладі і у такий спосіб вирішив помститися його власникам.

Слідчі поліції провели обшук приміщення і вилучили 11 системних блоків, 12 моніторів, 6 ігрових автоматів, відеореєстратор, флешносії та Wi-Fi роутер. 

Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці проводять заходи щодо встановлення організаторів незаконного бізнесу, яким, згідно чинного законодавства, загрожує покарання у вигляді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Новости Бердянска
сегодня, 24 ноября, вторник
вчера, 23 ноября, понедельник

Все новости Бердянска

На верх