«Закладчики» наркотиків не уникнуть покарання. Прокуратура вкотре домоглася зміни умовного терміну на 5 років позбавлення волі

По материалам пресс-службы прокуратуры
13.11.2020 · 10:40 · Просмотров - 1308

Обласною прокуратурою оскаржено вирок місцевого суду у кримінальному проваджені за фактом зберігання, розповсюдження та подальшого збуту наркотичного засобу до апеляційного суду (ч.2 ст.307 КК України).

Нагадаємо, навесні поточного року мешканець Вінницької області, який розповсюджував наркотичні засоби у м. Бердянськ, був затриманий працівниками поліції під час здійснення так званих «закладок» 11 згортків наркотичного засобу – метадону. У ході проведених обшуків за місцем його тимчасового мешкання було виявлено ще 32 таких згортки, які порушник зберігав для подальшого збуту. Загалом у обвинуваченого виявлено та вилучено більше 5г наркотичного засобу - метадону, що є великим розміром.

Місцевий суд визначив покарання обвинуваченому у виді 5 років позбавлення волі (умовно), що є нижчим, ніж передбачено санкцією ч.2 ст.307 КК України, та безпідставно звільнив його від реального відбування з іспитовим строком, не врахувавши ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину.

Запорізька обласна прокуратура, підтримуючи обвинувачення в апеляційній інстанції, вмотивовано довела свою позицію щодо призначення обвинуваченому лише реального покарання.

Запорізький апеляційний суд погодився із вимогою обвинувачення та виніс власний вирок, яким призначив винному покарання у виді 5 років позбавлення волі, які належить відбувати реально.
Новости Бердянска
вчера, 18 января, понедельник
16 января, суббота
15 января, пятница

Все новости Бердянска

На верх