Оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2021р та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

По материалам пресс-службы исполкома
03.12.2020 · 16:17 · Просмотров - 584

На виконання вимог п.4 ст.12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” на офіційному сайті Бердянської міської ради у рубриці Бізнес/Економічний розвиток/Соціально-економічний розвиток 3 грудня розміщено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бердянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (далі – проєкт Програми) та Звіт про СЕО.

1. Проєкт Програми є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні цілі розвитку громади задля зростання конкурентоспроможності економіки міської об’єднаної територіальної громади, створення умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій; благоустрою та поліпшення умов утримання об’єктів інфраструктури; розвитку сфери оздоровлення та туризму, природокористування та безпеки життєдіяльності людини; ефективного управління та підвищення стандартів життя.

2. Програма затверджується рішенням сесії Бердянської міської ради.

3. Громадське обговорення проєкту Програми та Звіту про СЕО проводиться шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, які подаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: 71100, м.Бердянськ, пл.Єдності, 2, або на електронну адресу ispolkom@bmr.gov.ua у період з 03.12.2020 року по 01.01.2021 року включно.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: 71100, м.Бердянськ, пл.Єдності, 2, або на електронну адресу ispolkom@bmr.gov.ua у період з 03.12.2020 року по 01.01.2021 року включно.

З проєктом Програми на 2021 рік та Звітом про СЕО можна ознайомитися в управлінні економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради (71100, м.Бердянськ, пл. Єдності, 2).

З екологічною інформацією, у т. ч. пов’язаною зі здоров’ям населення, можна ознайомитися в управлінні житлово-комунального господарства виконавчого комітету та у відділі охорони здоров’я виконавчого комітету.

4. Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.
Новости Бердянска
сегодня, 6 января, среда
вчера, 5 января, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша с 31 декабря по 7 января
Блокбастер - афиша с 31 декабря по 7 января

 31 декабря - 07 января

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша

На верх