100 військових 23-ї окремої бригади з охорони громадського порядку Нацгвардії України склали присягу на вірність українському народу

По материалам пресс-службы исполкома
21.12.2020 · 14:10 · Просмотров - 749

Минулої суботи, 19 грудня, в 23-й окремій бригаді з охорони громадського порядку Національної Гвардії України (в/ч 3033) відбулося складання військової присяги молодого поповнення. На вірність Українському народові присягнули 100 військовослужбовців.

У цій урочистій події також взяв участь помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович.

Молоде поповнення із складанням присяги привітав командир військової частини 3033 полковник Олександр Хоменко. Він зазначив, що служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості. Саме військова служба допоможе зміцнити дух і тіло. Побажав військовослужбовцям міцного здоров’я, терпіння та великих починань.

Від усього особового складу молодого поповнення виступив стрілець навчальної роти солдат Данило Костриця, який запевнив, що вони будуть сумлінно нести обов’язок перед державою та будуть надійними захисниками Вітчизни.

По завершенні складання військової присяги молоде поповнення 23-ї окремої бригади з охорони громадського порядку Національної Гвардії України під супровід військового оркестру пройшли урочистим маршем.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 16 сентября, четверг
вчера, 15 сентября, среда
14 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Бокс
Бокс

 14 - 18 сентября

 ДОЛ «Факел» (ул. Бахчисарайская, 6)

МироТворчість
МироТворчість

 19 сентября

 Антикафе «Час Є» (Центральная, 51 (вход с Греческой))

Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке

 06 - 19 сентября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх