На Запоріжжі встановлюють два комплекси зважування у русі (WiM)

По материалам Укравтодора
23.12.2020 · 11:47 · Просмотров - 1254

WiM — Weigh in Motion — системи зважування у русі, яка без зупинки транспортних засобів збирає дані про вагу ТЗ, його габарити, кількість осей та навантаженість на вісь.

Вже скоро два таких комплекси запрацюють й у Запорізькій області. Днями підрядники на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області почали монтаж комплексів WiM  на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь: один у Комишувасі (в напрямку Маріуполя) та другий поблизу села Лукашеве (в напрямку Дніпра).

Комплекси включають в себе набір датчиків, які вмонтовані в асфальт та призначені для визначення ваги ТЗ, кількості осей, навантаження на кожну вісь, габарити транспорту, а також металеву рамку, обладнану камерами фото- відеофіксації, які визначають швидкість транспорту та здатні розпізнавати номери транспортних засобів.

Комплекси мають свої сервери, з’єднання з інтернетом, що дозволяє в автоматичному режимі збирати інформацію про ТЗ, визначенні порушення, формувати офіційний документ та передавати його до поліції та Укртрансбезпеки.

Такі системи використовуються в Європі, та їх активно починають впроваджувати в Україні. Вони допоможуть контролювати навантаженість транспортних засобів та викорінити проблему перевантажу, що відобразиться на збереженні якісного стану доріг.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх