За 15 днів січня поліція 10 раз ловила водіїв в стані алкогольного сп'яніння

По материалам пресс-службы полиции
15.01.2021 · 15:08 · Просмотров - 2139

З початку року поліцейські Бердянського районного відділу поліці зафіксували 10 фактів керування громадянами автомобілем у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння

Відносно правопорушників поліцейські склали протоколи за ст.130 (Керування суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

Працівники поліції нагадують, що на громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 10 200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо, водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 20 400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.

У випадку, якщо керманич втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 40 800 гривень та позбавлення права керування на 10 років.

Пам’ятайте, що керуючи транспортним засобом у стані сп’яніння, ви наражаєте на небезпеку не лише себе, а й інших учасників дорожнього руху. Керуйте відповідально та не порушуйте!
Новости Бердянска
вчера, 26 февраля, пятница
25 февраля, четверг

Все новости Бердянска

На верх