Бердянців запрошують на відкриття виставки Код:ГЕНДЕР

По материалам Антикафе
27.01.2021 · 14:25 · Просмотров - 649

30 січня о 14:00 в Бердянську відкриється виставка Код:ГЕНДЕР. Відвідувачі зможуть побачити плакати, створені студентами та школярами Бердянська, мурал намальований художницею Дар’єю Юдіною, та фотоколаж, присвячений перебігу проекту.

Незважаючи на карантин, увесь січень у Бердянську проходив арт-проект Код:ГЕНДЕР. Майже всі заходи, крім відкриття виставки, були перенесені онлайн. Окрім учнів і студентів, які під час локдауну перебували в Бердянську, до створення плакатів активно долучились школярі Новопетрівської школи. Тема плакатів – гендерні стереотипи та ставлення молоді до них.

Паралельно з воркшопами для молоді, в Міському палаці культури створювався мурал площею 50 м2. Художниця Дар’я Юдіна разом з командою «Культурні урбаністи» створила образи героїв та героїнь, які наважились робити те, що їм хотілось насправді, незважаючи на панівні стереотипи в суспільстві.

Їх суперсила - сміливість бути собою й обрати професію до душі, а не до чужих уявлень. Стилістика муралу звертається до коміксів, беручи «традиційних» персонажів та деконструюючи їх, помістивши до «приземлених» умов та професій, де вони користуються особливими здібностями, віднайденими в собі.
А шлях від виставки до муралу складається з фотокарток. На фото зображено процес створення виставки й муралу, як символ «довгого шляху» подолання стереотипів у суспільстві, - розповіла кураторка виставки Алла Мельничук.

Проект КОД:ГЕНДЕР реалізується командою Культурні урбаністи за підтримки European Youth Foundation, Cooperation and Development Network Eastern Europe і Ради Європи.

Автор Марія Кушнір
Новости Бердянска
вчера, 20 февраля, суббота
19 февраля, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 18 по 24 февраля
Космос Фильмакс - афиша с 18 по 24 февраля

 18 - 24 февраля

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 18 по 24 февраля
Блокбастер афиша с 18 по 24 февраля

 18 - 24 февраля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

«Береги моїх мрій…»
«Береги моїх мрій…»

 04 - 25 февраля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Час гарної музики! «Jazz Weekend»!
Час гарної музики! «Jazz Weekend»!

 27 февраля

 18:00

 Онлайн ГДК

Подробная афиша

На верх