Якою має бути реклама в місті? Підприємців закликали долучитись до діалогу

Євген Гнибіда - Бердянск 24
01.02.2021 · 16:42 · Просмотров - 687

В мерії під головуванням заступника міського голови Олени Божкової за участю бердянських підприємців відбувся круглий стіл з питання реорганізації зовнішньої реклами Бердянська. Бізнесменів закликали надавати свої ідеї та візії.

За інформацією чиновників мерії на завершальному етапі перебуває затвердження історико-архітектурного опорного плану м. Бердянська. Після затвердження даного документу рекламні носії, фасади будівель, зовнішня реклама має бути або повністю демонтована, або приведена у відповідність до історично-архітектурного стилю. У зв'язку з цим, на даному етапі, виконавчий комітет призупинив видачу дозволів на розміщення реклами в місті.

Ми не маємо на меті повністю знищити рекламний бізнес міста, ми прагнемо його осучаснити, а в історичних зонах привести у відповідність вимогам законодавства. Закликаємо суб'єктів господарювання долучитись до діалогу і запропонувати своє бачення реорганізації реклами в Бердянську, - пояснила позицію міської влади заступник мера Олена Божкова.

Понад 10 суб'єктів господарювання відвідали засідання в мерії. Більшість із них налаштовані вкрай критично до перегляду існуючих правил. Один із підприємців Владислав Павлов повідомив, що від його компанії вже передано пропозиції до мерії, як можна видозмінити рекламні носії, щоб вони відповідали історико-архітектурним вимогам. Заступник міського голови Олена Божкова на це заявила, що ці пропозиції будуть проаналізовані, а також закликала інших бізнесменів надати своє бачення, якою має бути реклама в місті.

Перед запуском регуляторної процедури, в процесі її реалізації міська влада наголошує на готовності разом з підприємцями виробити документ, який в кінцевому варіанті задовольнить і бізнес і громаду. Круглий стіл став першим етапом великого обговорення перегляду підходів до ведення рекламного бізнесу в Бердянську.

Також Олена Божкова запевнила, що жоден рекламний носій не буде примусово демонтовано до затвердження історико-архітектурного опорного плану міста. За умови, якщо конструкція не несе загрози оточуючим і має пристойний зовнішній вигляд.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 22 октября, пятница
вчера, 21 октября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 21 по 27 октября
Космос Filmax афиша с 21 по 27 октября

 21 - 27 октября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 21 по 27 октября
Блокбастер - афиша с 21 по 27 октября

 21 - 27 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх