Депутат І. Братеньков ініціює звернення до Кабміну для будівництва окремої будівлі для МРЕВ

Євген Гнибіда - Бердянск 24
17.02.2021 · 09:25 · Просмотров - 2012

На засіданні депутатської комісії з регуляторної політики, її голова Іван Братеньков ініціював розробку проекту звернення до Кабінету міністрів з приводу виділення коштів для будівництва окремого приміщення для МРЕВ.

За словами депутата до нього звертались пересічні мешканці, колишні і нинішні співробітники закладу, підкреслюючи, що назріла необхідність зміни місця дислокації МРЕВ. Також Іван Братеньков наголосив, що у розпорядженні МРЕВ є земельна ділянка по Мелітопольської у шоссе, яку виділяли ще в VI каденції депутатського корпусу.

Профільним службам мерії депутати доручили проаналізувати питання, щодо наявності земельної ділянки для розміщення МРЕВ і розглянути можливість розробки звернення до Кабміну, щодо виділення коштів для будівництва нового приміщення.

Згідно розпорядження Голови Запорізької ОДА від 13.09.2017р. земельну ділянку площею 1,3 га по вул. Промисловій на перехресті з Мелітопольським шосе передано в постійне користування сервісному центру МВС в Запорізькій області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 5 сентября, понедельник
2 сентября, пятница
1 сентября, четверг
31 августа, среда
30 августа, вторник
29 августа, понедельник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх