Сучасне мистецтво робили у Бердянську

По материалам Антикафе
23.02.2021 · 08:43 · Просмотров - 912

Чи є місце у Бердянську для сучасного мистецтва? Таким питанням задалися студенти і молодь, які прийшли на воркшоп «Віршування містом», організований на цих вихідних командою «Культурні урбаністи» в Антикафе «Час Є».

Доречі, воркшоп — це формат освітнього заходу, на якому є не тільки теоретична частина, але й практична. Думку про те, що поезія вже знаходиться у нашому житті і в нашому місті, тренеру Олексію Мінько вдалося донести учасникам воркшопу з легкістю.

Говорили про різні методи сучасного мистецтва, про те, яка буває поезія, як можна створити поезію просто прогулюючись містом, наскільки Бердянськ поетичне місто і яким може бути мистецтво у Бердянську. Наприкінці воркшопу учасники презентували свої роботи з сучасного мистецтва про натхнення, життя у Бердянську та настрій нашого міста. Важливий нюанс — формати у учасників вийшли не тільки текстові, а й фото чи відеоарт.

«Якщо деякі люди не розуміють мистецтво, це не означає, що я не повинна створювати. Це важливо було для мене», — поділилася своїми думками одна з учасниць, студентка БДПУ, Чебенєєва Аліна, і додала: Воркшоп дав запас для натхнення, щоб творити. Він показав, що мистецтво є завжди і всюди, що ти його створюєш кожен день, навіть ненавмисно. Місто говорить з нами. Ти можеш поєднувати різні звуки, відео, фотографії і створювати таким чином твори мистецтва»

Та яке ж воно мистецтво у Бердянську? І що воно має показати людям? Кожен на це питання відповість особисто для себе.

«Коли я їхав на воркшоп в автобусі, спало на думку, що мистецтво є у всьому. І коли ми на занятті переглянули фотографії, відео, виступи — я побачив наочне підтвердження цієї думки. Мистецтво важливо, тому що людина виражає себе через мистецтво і таким чином може наставляти інших душ, які відчувають взаємозв'язок» — каже учасник воркшопу 17-річний Мінаков Вадим.

Тож, творити мистецтво може будь-хто, будь-де і будь-коли. Життя кожної людини — це вже витвір мистецтва. Не знаєте, чим зайнятись на вихідних — творіть мистецтво. І буде вам радість, а можливо й каннського лева отримаєте, хтозна?

Воркшоп відбувався завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy).

Воркшоп – один із заходів проєкту Культурні урбаністи. Цей проєкт команда Антикафе Час Є створила, щоб об’єднати бердянців, які цікавляться культурою та розвитком міста.
Новости Бердянска
вчера, 4 марта, четверг
3 марта, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 4 по 10 марта
Космос Фильмакс - афиша с 4 по 10 марта

 04 - 10 марта

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 4 по 10 марта
Блокбастер афиша с 4 по 10 марта

 04 - 10 марта

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша

На верх