"Влітку відключати на ремонт курортні мікрорайони не будуть" - керівник БМРЕМу Віктор Аніканов

23.02.2021 · 12:39 · Просмотров - 919

На засіданні Депутатського дня керівник БМРЕМу Віктор Аніканов детально охарактеризував плани підприємства з ремонту та модернізації електричних мереж міста в 2021-му році.

До початку курортного сезону адміністрація БМРЕМу планує провести і завершити реконструкції електромереж в курортних мікрорайонах міста. В такий спосіб енергетики прагнуть уникнути планових відключень влітку.

Впродовж року планується капітально відремонтувати 60 ТП, на заміну мереж електропостачання буде спрямовано 11 млн. На трьох розподільчих станціях буде проведено повну заміну обладнання. Крім того, підприємством отримано 15 нових трансформаторів, ще 25 мають надійти впродовж року.

Також в планах підприємства автоматизація системи, щоб при аваріях і відключеннях на пульті управління відображалось місце поломки, що дозволить набагато оперативніше реагувати на аварії.

Обслуговування громадян також планується реорганізувати — керівник БМРЕМу обіцяє, що більше не доведеться абонентам у вирішенні того чи іншого питання мандрувати кабінетами — в єдиному вікні прийматимуть звернення громадян і там же надаватимуть відповідь.
Новости Бердянска
сегодня, 3 марта, среда
вчера, 2 марта, вторник

Все новости Бердянска

На верх