Кадрова політика мера: кого збирається звільнити міський голова?

Євген Гнибіда - Бердянск 24
24.02.2021 · 13:17 · Просмотров - 3399

На засіданні Дня депутата міський голова Валерій Баранов заявив, що йому 39 днів не давали звільнити Олександра Македонського. Редакція “Бердянськ 24” уточнила у мера, чи є ще посадовці, яких міський очільник прагне звільнити, але йому не дають?

Валерій Баранов зазначив, що таких ситуацій більше немає. Натомість він змушений працювати з окремими керівниками, яких йому нав'язали. Але в той же час у очільника міста вже немає проблем з комунальними підприємствами і він готовий працювати з діючими керівниками, якщо вони продемонструють успішні результати. Нагадаємо, що раніше, до набуття повноважень міського голови, Валерій Баранов з даного питання висловлювався куди більш радикально.

З приводу кадрових перестановок міський голова відзначив, що його не влаштовують нинішні начальники адміністративного відділу — Геннадій Панченко та відділу молоді і спорту — Вадим Шумілов.

Баранов Валерий

У мене є проблема — я не можу звільнити керівника адміністративного відділу. Він не розуміє поставлені задачі і не може їх виконати. Йому запропонували написати заяву за власним бажанням, але він не звільняється і продовжує ходити на роботу. Керує там, фактично, Кравченко. Я не знаю, як можна працювати, якщо з тобою не хочуть працювати, - заявив Валерій Баранов.

З приводу нинішнього керівника відділу молоді і спорту міський голова повідомив, що сьогодні особисто зустрічатиметься з Вадимом Шуміловим.

Щодо інших фахівців Валерій Баранов відзначив, що деякі проблеми є, але міський голова намагатиметься організувати роботу таким чином, щоб люди працювали ефективно.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 10 января, понедельник
7 января, пятница
6 января, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 6 по 12 января
Космос Filmax афиша с 6 по 12 января

 06 - 12 января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 6 по 12 января
Блокбастер - афиша с 6 по 12 января

 06 - 12 января

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх