Бердянці відзначили День гідності

22.11.2014 · 12:30 · Просмотров - 2615

Рік тому журналіст і вже нардеп Мустафа Найєм звичайним постом у facebook.com, як виявилося, запустив механізм визволення України від бандитського режиму. 21 листопада наказом Президента тепер вважається Днем Гідності.

Свої герої знайшлися і в Бердянську. Спочатку небагато, але згодом їх ставало все більше. На щастя, безпосередньо Бердянськ жахливі події поки що обішли стороною. В першу чергу завдяки цим простим людям, які за пасивності місцевих посадовців та депутатів змогли вберегти місто від сепаратистських проявів і закріпити в свідомості інших, що «Бердянськ –це Україна» і по-іншому бути просто не може.

Вчора ввечері біля сотні патріотів зібралися на площі Першої Бердянської ради. Присутні підбили своєрідний підсумок року, що минув, згадали початок визвольного руху в Бердянську, обговорили свої подальші плани.

Військові дії, які досі тривають в Україні, забрали життя чотирьох бердянців. Більше сотні наших земляків і зараз захищають державу від зовнішнього та внутрішнього ворога. Їм особлива шана…

Слава Україні!
Новости Бердянска
7 января, четверг
6 января, среда
5 января, вторник

Все новости Бердянска

На верх