Бердянськ зараз є моделлю рф в мініатюрі: суцільний бруд, навіжений телевізор і безпомічний «мер», якого неможливо переобрати

Бердянськ 24
08.07.2024 · 16:08 · переглядів - 1280

Навіть для тих, хто не розумів, як буде в Бердянську при Росії, зараз все має логічно розміститися по поличках.. Місто поволі перетворюватиметься на брудну глибинку, і з цим нічого не можна буде вдіяти

Бердянськ зараз є моделлю рф в мініатюрі: суцільний бруд, навіжений телевізор і безпомічний «мер», якого неможливо переобрати
Бердянськ впевнено прямує до образу типової російської периферії з її класичними атрибутами. Колаж "Бердянськ 24"

Туалет на вулиці може перестати бути просто жартом в Бердянську

Окупанти ще якийсь час трималися. Але в останні 2-3 місці в Бердянську посипалося все.

Однотипні новини про аварії на водогоні, відключення води може й набридають, але якщо це не стосується саме вас. Якщо на вулиці в середньому +40 на сонці, а саме у вашій квартирі вже кілька тижнів ревуть порожні крани, то це зачіпає.

Перебої зі світлом доповнюють картинку. Холодильник перетворюється в безкорисну шухляду, кондиціонер – просто частину інтер’єру, а зарядка гаджетів – то велика проблема…

Ті, хто свого часу ще не прибрав вуличні туалети з власних ділянок – зараз активно використовують ці дерев’яні архітектурні форми. Ранковий стул на природі – це дійсно те, що реально спроможна дати росія у 2024-му році.

Після того, як росіяни підірвали Каховську греблю і перейшли на Берду - комунікації почали стрімко сипатись. Жодного дня без відключень води на окремих вулицях, районах або цілого міста. Джерело ГВК

При цьому сам Бердянськ – брудний, як ніколи.

Це особливо відзначають ті, хто заїжджає в місто для переоформлення житла чи просто відвідати рідних. Люди ловлять колосальний контраст з минулими образами. Особливо в курортних районах. Стихійні звалища стали незмінним атрибутом пейзажу. Пори те, що туристів майже немає.

Так, і до повномасштабної війни в Бердянська були проблеми в комунальній сфері. Але росіянам дуже швидко вдалося довести, що може бути гірше. Набагато гірше. І це точно не кінець.

Критика заборонена, z-медіа і ботоферми тільки нахвалюють владу

Якщо почитати та продивитися весь контент, який видає пропаганда, то може здатися, що Бердянськ ось-ось дожене Дубай.

Серйозно.

Все добре, все розвивається, туристичний сезон чудовий, а з такими «шефами» з Твері та Чувашії взагалі очікує світле майбутнє. Так, оголошення про відключення проскакують, але в контексті, що до комунального колапсу пропонують «относиться с пониманием».

Бердянці в окупації кажуть, що воду стабільно бачать тільки в морі і на вулицях після чергової аварії на водогоні або колекторі.

До 24.02 і за значно менші незручності соцмережі в таких випадках починали палати, люди йшли перекривати вулиці. Так, подекуди радикально. Але ж це якось рухало владу.

А зараз в Бердянську будь-яка критика блокується, ботоферми засмічують інфопростір однотипними повідомленнями про прекрасне майбутнє «нових рєгіонов росіі», пропагандисти розповідають про черговий добровільний патріотичний парад. Навіщо Сауленку з компанією колаборантів напружуватися, якщо і так все добре працює?

Приклад того, як ботоферми забивають однотипними коментарями скарги невдоволених містян під оголошенням в z-пабліках про чергове відключення води. Скріншот: телеграм

До речі, відвертим фанатам СССР і РФ ми можемо порадити спробувати вирішити історію з водою і світлом перекриттям вулиць. Заодно протестуєте питання дотримання прав і свобод в самій «демократичній» державі, про яку так мріяли.

Педофіл Сауленко не здатний керувати містом, але в Бердянську його неможливо переобрати

Про спеціфичну кримінальну статтю Сауленка, яка не додає авторитету її власнику в тюрмі, громадськість повідомив радник офісу Президента України Михайло Подоляк.

«Призначений окупаційними військами «мер» Бердянська раніше був засуджений за педофілію», - написав Подоляк у соцмережі Телеграм.

Фактор схильності до інтиму з дітьми, втім, не завадив «скрєпним» росіянам поставити саме такого екземпляра «мером» Бердянська. На додачу до наявності антиморальної складової у Сауленка повністю відсутні організаторські, ораторські, професійні навички для рівня очільника 100-тисячного міста. І, власне, нинішня ситуація це демонструє в повній мірі.

В типажу Сауленка не було б особливих шансів виграти виборі в російському колгоспі на три хати. Але спецслужби рф і тут принижують бердянців, наділяючи їх саме таким «офіційним лицем».

"Мер" якого бердянці не обирали, але й прибрати не зможуть. В минулому строк за сексуальне насильство над дітьми, в майбутньому - за зраду України. Скріншот: z-пабліки

В цьому й полягає найточніша аналогія Сауленка з диктатором Путіним. Аморальний кремлівський розбійник за 25 років керівництва потенційно найбагатшою країною світу так і не зміг позбутися туалетів на вулиці, натомість досяг загального презирства та світової ізоляції. Але зігнати його з трону демократичним голосуванням неможливо.

Така сама історія і з Сауленко. Навіть якщо весь Бердянськ піде під землю, він залишатиметься мером. Без варіантів. Тільки якщо не завинить персонально перед російськими кураторами.

Тим хто, очікував в Бердянську чогось надзвичайного від зміни прапорів на адмінбудівлях, має нарешті стати зрозуміло. Вас окупувала не умовна Швейцарія, яка могла б зробити життя як в Швейцарії. Вас захопила Росія і віддала під опіку «кадрам» з Чувашії, які зроблять з Бердянська таку ж Чувашію. Яка виглядає так, як і звучить.

Через два роки група підтримки агресора вже має завершений варіант Бердянська у складі РФ. Брудний, сумний, примітивний, з абсолютно непридатною для розвитку владою, від якої при цьому і неможливо позбутися.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 23 липень, вівторок 2024
вчора, 22 липень, понеділок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок