Бердянські освітяни обговорили якою має бути освіта під час війни

По материалам PrimorkaCity
02.12.2022 · 09:02 · Просмотров - 1106

Семінар на тему «Реалії та виклики управління освітою в умовах війни в Україні» пройшов для керівників закладів освіти, що перебувають на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, за ініціативи Бердянського державного педагогічного університету та органів управління освітою


Ідея об'єднала управлінців освіти Бердянської, Пологівської, Мелітопольської громад та міста Енергодара, загалом 70 учасників.

Організатори визначили цікавий формат семінару – дискурс, спілкування, не «ми вам сказали», а «про власний досвід говорить кожен».

Якість онлайн освіти та зрада вчителів

Було окреслено найбільш болючі та актуальні напрямки. А саме:

  • здатність національної системи освіти до самозбереження та відновлення,
  • особливості моніторингу якості освіти за умов он-лайн освіти,
  • управління закладом освіти за умов його «клонування»,
  • аналіз ментальних зрушень учнів та педагогів, що перебувають за кордоном, чи на ТОТ,
  • феномен колабораціонізму в освіті та протистояння йому.

Українська освіта бореться

Міністр освіти Сергій Шкарлет вважає, що українська освіта поранена, але жива і бореться. Більше того, управління освітою у такий скрутний час набуває унікальних, випереджальних форм, які відповідають реаліям війни.

В дискурсі взяли участь науковці університету Василь Крижко (управління освітою), Максим Павленко (онлайн освіта) та Ольга Фролова (феномен колабораціонізму).

Вичерпну інформацію довели до учасників очільниця Бердянського відділу освіти Тетяна Фурманова та начальниця управління освіти Енергодару Світлана Букрєєва.

Активну участь в дискурсі прийняли менеджери та керівники закладів освіти Бердянська Володимир Греб, Микола Закоморний, Наталія Данилова, Валентина Шопова, Олег Балабан та інші.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 7 февраля, вторник
вчера, 6 февраля, понедельник
5 февраля, воскресенье
4 февраля, суббота
1 февраля, среда

Всі новини Бердянська

На верх