Бердянські поліцейські виявили незаконне перевезення понад 70 тон дизельного пального

По материалам пресс-службы полиции
09.12.2021 · 17:40 · Просмотров - 4504

Під час профілактичних заходів, працівники поліції перевірили вантажівки з цистернами пального та з'ясували, що переміщення пального здійснюється без відповідної реєстрації. За фактом порушення складено адміністративні матеріали.

Працівники відділу реагування патрульної поліції Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області на постійній основі проводять заходи з протидії нелегальному обігу пального, спрямовані на виявлення та припинення правопорушень у сфері його нелегального виробництва перевезення та реалізації.

Так, 7 грудня працівники відділу реагування патрульної поліції Бердянського районного відділу спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань, для перевірки транспортної документації у селі Азовське зупинили три вантажні автомобілі «DAF» з цистернами.

Водії транспортних засобів пояснили, що перевозять дизельне паливо «Евро-5» до пункту розвантаження у місті Маріуполі Донецької області. Однак, як з'ясували правоохоронці, переміщення палива здійснювалося без зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних про факт переміщення пального, згідно товарно-транспортних накладних на відпуск нафтопродуктів.

Відтак, відносно водіїв вказаних автотранспортних засобів складено протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ч. 4 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку провадження господарської діяльності».

Матеріали направлено до розгляду у суді і прийняття рішення. До винесення судового рішення, Вантажівки з цистернами пального загальним об’ємом близько 76 тонн, вилучено.

Працівники поліції нагадують водіям – перевізникам пального, що згідно Податкового кодексу України, акцизна накладна повинна реєструватись не пізніше часу завантаження автомобіля пальним, реєстрація накладної після початку перевезення не звільняє від відповідальності.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница
14 апреля, четверг

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх