Бердянці скаржаться на якість хліба

По материалам Бердяньск сьогодні
15.02.2023 · 12:40 · Просмотров - 1974

З приходом у Бердянськ окупантів хлібобулочні вироби, як пишуть, бердянці, у місті вже не ті, що були до війни.


У хлібокомбінаті ми вже давно перестали брати хліб після того, як кілька разів купили і довелося його викинути через сильний запах якоїсь хімії. Таке відчуття, що бензином чи кремом для взуття якимось від нього разить, їсти неможливо, - пише мешканка Бердянська.

Нещодавно була скандальна історія і в одного з приватних підприємців, які випускають хліб. Люди, які звикли купувати хліб «Карельський», були шоковані його дивним смаком та кольором.

Хліб виявився, ніби з глини виготовлений. Як сказала наша бабуся: Це ж не хліб, це замазка якась! – поділився мешканець міста.

Як розповів продавець в одній із торгових точок, справді, на цей хліб було дуже багато скарг від покупців, а вся справа в тому, що закінчилися запаси української сировини, і пекарі ніяк не могли пристосуватися до російської, у якої зовсім не та якість.

І взагалі люди часто згадують про те, що якість хліба відчутно погіршилася, особливо з темного борошна, у нього інший смак, цей хліб не перетворюється на сухарі, а пропадає, стаючи в'язким зсередини.

Борошно в Бердянську зараз теж, зважаючи на все, російське. Окупанти самі повідомили у своїх тг-каналах, що це борошно було завезене в місто по лінії МНС, і 50 тонн цього борошна було відвантажено для хлібопекарень Чернігівської, Осипенківської та Приморської громад, де з нього збираються пекти соціальний хліб.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 31 мая, среда
30 мая, вторник
29 мая, понедельник
28 мая, воскресенье
27 мая, суббота
26 мая, пятница
25 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх