Без премій до Дня незалежності! Чиновник зі стажем О. Свідло лише зараз дізнався про премії до держсвят у виконкомі

Євген Гнибіда - Бердянск 24
12.08.2021 · 16:23 · Просмотров - 8482

В.о. міського голови Олександр Свідло на засіданні планово-бюджетної комісії виступив із викривальною промовою на адресу всіх співробітників мерії і її структурних підрозділів. На думку «тимчасового» мера рядові фахівці виконавчого комітету не заслуговують преміювання до державних свят

Публікація «Бердянськ 24» про заробітні плати керівного складу мерії викликала неабиякий резонанс в Інтернет-середовищі нашого ЗМІ. Дуже схоже, що скористатись хвилею масового невдоволення, або, простіше, «хайпанути» на темі вирішив і секретар міськради Олександр Свідло з групою депутатів-поплічників по «корпорації».

В своєму виступі виконуючий обов’язки міського голови Олександр Свідло заявив, що в новому статусі отримав доступ до внутрішньою інформації. Так, в.о. мера дізнався, що до Дня незалежності України всі співробітники виконкому отримають премію в розмірі заробітної платні. У грошовому еквіваленті це близько 1,7 млн гривень.  Такі ж премії фахівці мерії отримують до Дня Конституції та Дня місцевого самоврядування. Секретар міської ради вважає, що виділення таких премій недоцільно в умовах дефіциту цілого ряду міських програм, в тому числі і соціальної сфери. Тому він, як виконуючий обов’язки міського голови відмовився підписувати відповідний документ на преміювання. Позицію пана Свідло підтримали і його колеги – голова комісії з питань ЖКГ Віктор Цуканов, голова ПБК Микола Рудницький, голова комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики та інформаційної політики Дарина Братанова…

Тепер коротко обґрунтуємо, чому вважаємо виступ О. Свідло і його поплічників «хайпом» на темі

Преміювання до державних, професійних свят та ювілейних дат прописано в пункті 2, статті 2 Постанови Кабміну «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів». Відповідні положення діють в Україні з 2006-го року.

Олександр Свідло чиновник зі стажем.

2004-2007 рр. працював спеціалістом відділу транспорту, зв'язку та енергозабезпечення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

2012-2015 рр. – заступник міського голови Бердянська.

Практика преміювання фахівців виконавчого комітету до державних і професійних свят була поширена і в попередні роки. Тому «викривальна» промова секретаря міськрада запізнилась більш ніж на 10 років… Преміювання в розмірі 100% до державних свят в мерії Бердянська широко практикувалась з 2017-го року, про що також мало б бути добре відомо депутатам з «корпорації».

І ще один цікавий факт. Вже в якості секретаря міської ради Олександр Свідло в минулому місяці отримав 100% премії до окладу. Є обґрунтована підозра, що такий самий розмір преміювання секретар міської ради отримував і в попередні місяці. Якщо ж чиновника настільки обурює практика видачі премій в розмірі посадового окладу рядовим співробітникам мерії тричі на рік, можливо екс-кандидат в мери подасть приклад і на постійній основі сам відмовиться від премій впродовж всього року? Економія бюджетних коштів буде чимала, особливо, якщо прирівняти її до рівня мінімальної пенсії чи мінімальної заробітної платні.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 13 по 19 января
Космос Фильмакс - афиша с 13 по 19 января

 13 - 19 января

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 13 по 19 января
Блокбастер афиша с 13 по 19 января

 13 - 19 января

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх