BIRDYANSK - нова цікава ідея туристичної привабливості Бердянська

По материалам А
22.03.2021 · 13:50 · Просмотров - 4988

20 березня у Бердянську презентували проєкт BIRDYANSK. Мета – облаштувати сучасний публічний простір. Місце, де приємно гуляти сім’ями, парами, компанією друзів. Ідея, яка відрізняє це місце від інших локацій з лавочками – здоровий контакт людини та природи у місті. Місце, де люди та птахи можуть бути поряд, але не заважити один одному.

Така ідея допоможе виділити Бердянськ серед інших маршрутів для туристів і популяризувати як місто для бьордвотчінгу – хобі споглядання за птахами, яке зараз набирає популярності. Подібні цікавинки привертають туристів, які приїжджають заради культурного дозвілля.

Автори проєкту спочатку провели дослідження міста і на його основі архітектори розробляли концепцію. Результати цього дослідження з ілюстраціями можете подивитися за посиланням 

Проєкт у Бердянську розроблявся у партнерстві команди Антикафе «Час Є», програми «Код Міста», urban curators, науково-мистецької платформи «Острів», дизайн-студії Formografia, медіа журналістики даних

Коли та як буде втілено новий майданчик для прогулянок, залежить від усіх нас – жителів Бердянська, громадського сектору, органів місцевого самоврядування та представників бізнесу. Втілити таку мрію для міста можливо тільки тоді, коли її підтримають люди. Частину простору автори проєкту планують побудувати через конкурс Громадський бюджет Бердянська.

Авторка фотографій – Альона Акімова
Автор тексту – Кирило Пеліванов

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 24 сентября, пятница
вчера, 23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх