Чи місце дискримінації на ринку праці?

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
25.03.2021 · 15:33 · Просмотров - 2357

«Дискримінація» - чи є місце такому терміну в ХХІ сторіччі? Існує безліч дискусій стосовно цієї теми. Але, на жаль, дехто з роботодавців все ж таки керуються застарілими постулатами, що є перешкодою для сучасних шукачів роботи на шляху до офіційного працевлаштування.

З метою підвищити правову обізнаність безробітних громадян, поінформувати їх про власні права. роз’яснити норми трудового законодавства 22 березня поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості пройшов семінар за участю Вікторії Донцової, яка є постійним соціальним партнером служби зайнятості.

Вікторія Віталіївна – успішний та компетентний юрист, представник Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, їй було чим поділитися з присутніми. Вона висвітлила присутнім  економічні, соціальні та трудові гарантії при офіційному працевлаштуванні, які діють не лише у межах країни, але й за кордоном. Окрему увагу приділила нормам законодавства про запобігання та протидії дискримінації в Україні. Захід завершився доречними запитаннями, на які учасники отримали змістовні відповіді.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 22 сентября, среда
21 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх