Чи місце дискримінації на ринку праці?

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
25.03.2021 · 15:33 · Просмотров - 2218

«Дискримінація» - чи є місце такому терміну в ХХІ сторіччі? Існує безліч дискусій стосовно цієї теми. Але, на жаль, дехто з роботодавців все ж таки керуються застарілими постулатами, що є перешкодою для сучасних шукачів роботи на шляху до офіційного працевлаштування.

З метою підвищити правову обізнаність безробітних громадян, поінформувати їх про власні права. роз’яснити норми трудового законодавства 22 березня поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості пройшов семінар за участю Вікторії Донцової, яка є постійним соціальним партнером служби зайнятості.

Вікторія Віталіївна – успішний та компетентний юрист, представник Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, їй було чим поділитися з присутніми. Вона висвітлила присутнім  економічні, соціальні та трудові гарантії при офіційному працевлаштуванні, які діють не лише у межах країни, але й за кордоном. Окрему увагу приділила нормам законодавства про запобігання та протидії дискримінації в Україні. Захід завершився доречними запитаннями, на які учасники отримали змістовні відповіді.
Новости Бердянска
вчера, 12 мая, среда
11 мая, вторник

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх