До опалювального сезону влада має намір встановити нові тарифи. "Наш край" закликає вірити Президенту

Євген Гнибіда - Бердянск 24
21.10.2021 · 15:52 · Просмотров - 6366

Понад 32% зростання вартості теплопостачання може очікувати на бердянців вже до нового опалювального сезону. Меморандум між Президентом і Асоціацією міст України для бердянців може виявитись порожнім документом.

Тарифна політика міської влади цієї осені викликає не просто безліч запитань, а цілий шквал обурення серед населення. Спочатку переглянуто вартість проїзду, через тиждень заговорили про нову можливість зростання тарифів на громадські перевезення, паралельно триває обговорення про необхідність затвердження нових розрахунків тепломережі. В черговий раз тарифи на тепло обговорили на сесії міської ради.

Так, Валерій Баранов продовжує наполягати, що економічні розрахунки тепломережі обгрунтовані і навіть при збереженні минулорічної вартості газу, тариф для населення все одно має зрости. Якщо ж центральна влада передбачить в бюджеті країни компенсації для населення, тоді тепломережа отримає різницю коштів. За словами Валерія Баранова компенсація має скласти понад 60 млн гривень.

Депутат від "Нашого краю", в минулому очільник міського осередку "Європейської солідарності" Віктор Цуканов закликав міського голову вірити Президенту Зеленському, оскільки Гарант запевнив українців в збереженні минулорічних тарифів на тепло.

Проект рішення про затвердження тарифів БПТМ виноситься на найближче засідання виконавчого комітету.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 3 декабря, пятница
вчера, 2 декабря, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша со 2 по 8 декабря
Космос Filmax афиша со 2 по 8 декабря

 02 - 08 декабря

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша со 2 по 8 декабря
Блокбастер - афиша со 2 по 8 декабря

 02 - 08 декабря

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх