Додаткові кошти. Кому треба звернутися за виплатою до 1 листопада

По матеріалам Дзеркала тижня
11.09.2023 · 14:26 · переглядів - 1044

Про це розповіли у Мінветеранів

Додаткові кошти. Кому треба звернутися за виплатою до 1 листопада

До Дня Незалежності окремі категорії громадян України отримали додаткові виплати. Серед них були ветерані війни, а також члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць. Але деякі з них не встигли отримати кошти.

У Міністерстві у справах ветеранів  нагадали, що у разі не отримання грошової виплати до Дня Незалежності України до 1 жовтня, вони можуть звернутися до органів Пенсійного фонду України або до Центрів надання адміністративних послуг до 1 листопада поточного року.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслана Приходька, особам, які не є пенсіонерами та/або не перебувають на службі, разова, грошова допомога до Дня Незалежності України виплачується за їх особистим зверненням до територіальних органів Пенсійного фонду України за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) або до Центрів надання адміністративних послуг з наданням відповідного посвідчення і даних про поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку.

«Отже, якщо вам до 24 серпня був встановлений статус і видане відповідне посвідчення, але до 1 жовтня ви не отримаєте разову грошову виплату до Дня Незалежності України, зверніться будь ласка до 1 листопада до ПФУ або ЦНАП. Розміри та механізм проведення виплати разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754», - пояснив він.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок