Двом освітянкам-колаборанткам Бердянська оголосили про підозру

По материалам Форпост
15.03.2023 · 16:06 · Просмотров - 4364

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Запорізької обласної прокуратури двом громадянкам України повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України)


Служба безпеки України продовжує викривати зрадників та колаборантів. На жаль, такі трапляються серед освітян, які впроваджують стандарти освіти держави-агресора в тимчасово окупованих містах. Зокрема стало відомо, що на початку червня 2022 року ще дві вчительки з окупованого Бердянська погодились на пропозицію окупаційної влади та добровільно очолили дві міські школи.

Співпрацюючи з ворогом, з метою підтримки окупаційної влади, підозрювані активно впроваджували в навчальний процес підконтрольних їм закладів критерії та стандарти освіти, регламентовані нормами та вимогами законодавства держави-агресора.

«Дубінська Тетяна — колишній директор гімназії номер 2 міста Бердянськ. З перших днів окупації пійшла на співпрацю з ворогом, очолила захоплену школу № 1.

Чертіщева Лариса, вчитель початкових класів школи номер 5 міста Бердянськ. Однією з перших зрадила місто та Батьківщину заради посади директора другої школи в нашому місті» — дадає телеграм-канал Бердянськ Сьогодні.

Бердянським відділом освіти з колаборантами були миттєво припинені трудові відносини. Горе-освітянам вже повідомили про підозру в колабораційній діяльності. За пособництво державі-агресору зрадникам загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

Підтримати Brd24Новини БРДька
сегодня, 23 марта, четверг
21 марта, вторник
20 марта, понедельник
16 марта, четверг
15 марта, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх