Гучно анонсовані мером перевірки комунальних підприємств не дають жодних результатів

Євген Гнибіда - Бердянск 24
07.10.2021 · 17:06 · Просмотров - 4928

Чергова «зрада» від очікувань і суворої реальності в діяльності виконавчої влади на чолі з Валерієм Барановим – 4 перевірки комунальних підприємств, проведені новою владою, жодних економічних чи кадрових результатів не дали.

В передвиборчих агітаційних відео Валерій Баранов впевнено обіцяв навести порядок в комунальному господарстві, замінити всіх керівників КП, яким його попередник Володимир Чепурний підписав контракти на 5 років, однак майже за 10 місяців роботи жодної з даних обіцянок не виконано.

Риторика міського очільника від «звільню всіх» в перші місяці роботи плавно трансформувалась у «звільню всіх після перевірок». Як показала практика проведення перевірок роботи комунальних підприємств серйозних порушень не виявляють… Жодних кадрових перестановок не відбулось. Перевірено «Рятувально-водолазну службу», «Бердянськекотранс», «Міськсвітло» і завершено перевірку «Центрального ринку».

Серед найбільш суттєвих порушень, виявлених перевіркою на Центральному ринку – незначне розходження по кількості торговельних місць із затвердженою схемою по Східному проспекту. Площі ринку Привоз використовуються не в повному обсязі, що призводить до недоотримання прибутку в розмірі 285 тисяч гривень. Однак, за словами самих перевіряючих, причина в переорієнтуванні клієнтського попиту.

Один з членів робочої групи, підприємець Микола Стельмаченко дорікнув керівництву по системі тарифоутворення на Привозі. За його словами підприємців раніше змусили за власні кошти збудувати павільйони, а зараз стягують за ці ж місця плату. Включаючи в тариф витрати на опалення, електроенергію, водопостачання та ін.

Очільник підприємства Богдан Сушко зауважив, що підприємство підготувало свої заперечення до висновків комісії на 11 аркушах.

В цілому дана перевірка і попередні, так звані аудити, в черговий раз наводять на думку, що для подібних робіт доцільніше залучати незалежних експертів, які не будуть зважати на політичну складову і без зайвого тиску з боку окремих правлячих еліт зможуть дати об’єктивну і незалежну оцінку. Поки що констатуємо відсутність дієвих результатів від даного роду перевірок.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 1 декабря, среда
30 ноября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша со 2 по 8 декабря
Космос Filmax афиша со 2 по 8 декабря

 02 - 08 декабря

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша со 2 по 8 декабря
Блокбастер - афиша со 2 по 8 декабря

 02 - 08 декабря

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх