«Гуц and Roll» від НАОНІ на Приморській площі

Євген Гнибіда - Бердянск 24
22.08.2021 · 21:49 · Просмотров - 3685

До 30-ї річниці незалежності України в Бердянську з концертом виступив Національний академічний оркестр народних інструментів України.

Справжнє свято української музики і світових хітів подарували бердянцям музики НАОНІ. В рамках туру до Дня незалежності України Національний академічний оркестр завітав до Бердянська.

НАОНІ — провідний мистецький колектив країни, семиразовий переможець проекту “Битва оркестрів” в Україні та за кордоном. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України, яку вдало доповнюють сучасні шедеври української музики, музика народів світу, твори української та світової класики, майстерно оркестровані світові хіти та саундтреки до кінофільмів.

Музичний проект "Гуц and Roll" - це вибухово-яскраві враження, емоційне захоплення та справжня насолода від унікального звучання Національного оркестру народних інструментів України та мега-віртуозних солістів інструменталістів. У програмі зібрані найкращі твори сучасних українських композиторів у фолк, джаз та рок стилях. Улюблені мелодії народних пісень, такі як "Верше мій, верше", "Гуцулка Ксеня", "Шуміла ліщина", "Водограй", "Ой, у лузі червона калина" та ін.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 23 октября, суббота
вчера, 22 октября, пятница
21 октября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 21 по 27 октября
Космос Filmax афиша с 21 по 27 октября

 21 - 27 октября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 21 по 27 октября
Блокбастер - афиша с 21 по 27 октября

 21 - 27 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх