Гвардійці затримали в Бердянську двох підозрілих чоловіків, в одного виявили зброю у другого наркотики

По материалам 3033
01.02.2022 · 10:22 · Просмотров - 5951

Два резонансні випадки трапилися 27 січня у Бердянську.

Близько 17 години, під час несення служби увагу гвардійців привернув громадянин, який по вулиці Першотравневій просто "вивалився" з під’їзду багатоповерхівки.

Чоловік перебував в неадекватному стані. Пояснити військовим, що з ним трапилось, та звідки й куди він прямує - просто не зміг.

При поверхневій перевірці у 32-річного містянина було виявлено два зіп-пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на наркотичну - “амфетамін”.

Цього ж дня, близько 20 години, на бульварі Шевченка, гвардійцями був помічений молодик з кобурою для носіння зброї.

При поверхневій перевірці у 20-річного чоловіка було виявлено предмет схожий на пістолет та сім відстріляних 9 мм гільз. Дозволу на зброю у нього не було.

З його слів - пістолет стартовий. Але що ж не говорять, та до чого тільки не примудряються правопорушники аби уникнути відповідальності.

Тому, для з’ясування всіх обставин даних випадків, громадяни були передані співробітникам Бердянського районного відділу поліції.

Загалом, у період з 24 по 30 січня поточного року, нацгвардійці військової частини 3033 забезпечували законність, правопорядок та контроль за дотриманням обмежувальних карантинних заходів у Запоріжжі, Енергодарі, Бердянську та Мелітополі.

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
сегодня, 1 октября, суббота
вчера, 30 сентября, пятница
27 сентября, вторник
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх