Кадрових змін і нової команди Олександр Свідло не планує

Євген Гнибіда - Бердянск 24
29.11.2021 · 16:27 · Просмотров - 3943

Т.в.о. міського голови Олександр Свідло заявив, що кадрових перестановок в системі органів виконавчої влади він не планує. Також не буде і формуватись нова команда, вакантні посади займатись не будуть


На думку секретаря міської ради говорити про формування якоїсь команди на сьогоднішній день безглуздо. Це питання – пріоритет міського голови і вирішувати його необхідно обраному очільнику міста. Влаштовувати переслідування представників команди Валерія Баранова Олександр Свідло не планує.

Свидло Александр

Я спілкувався з діючими заступниками, які призначались за Валерія Баранова. Для них рішення Валерія Олексійовича також було несподіваним. Я сказав їм визначатись - мене запевнили, що бажання працювати є. Кадрових змін, чисток і зачисток не буде, - наголосив Олександр Свідло

Т.в.о. міського голови зазначив, що на сьогодні перед керівництвом міста стоїть надзвичайно багато викликів: економічна складова опалювального сезону; реконструкція ЗОШ №7; запуск кисневої мережі ТМО; електроенергія в нових квартирах медичних працівників; запуск ангіографу; коригування проектів.

Олександр Свідло підкреслив, що сьогодні влада працює в режимі «пожежної команди». Тому зараз не до кадрових перестановок.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 19 мая, пятница
18 мая, четверг
17 мая, среда
16 мая, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх