Колишнього керівника Запорізького областного ТЦК затримали

По матеріалам ЛІГА.Новини
04.08.2023 · 15:29 · переглядів - 1027

Йому інкримінують безпідставне оформлення бойових виплат своєму оточенню

Колишнього керівника Запорізького областного ТЦК затримали

Співробітники Держбюро розслідувань затримали колишнього керівника Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який організував підвищені військові виплати для наближених осіб. Наразі він очолює Донецький обласний ТЦК та СП (військкомат). Про це повідомляє ДБР.

ДБР затримало військкома і повідомило йому про підозру у перевищенні службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану.

За даними слідства, на посаді голови Запорізького військкомату з липня до грудня 2022 року підозрюваний без законних підстав направив наближених підлеглих до бойової бригади ЗСУ нібито для виконання бойових завдань.

"Проте ці працівники військкомату перебували у зоні бойових дій за вільним графіком, як у відпустці. Слідство встановило, що вони не були призначені на посади у бойовому підрозділі, не брали участі у боях та безпідставно знаходилися у прифронтовій зоні", – заявили у ДБР.

Слідство стверджує, що військом оформив документи про отримання цими військовослужбовцями довідок про безпосередню участь у бойових діях, завдяки яким їм безпідставно нарахували додаткові бойові доплати на загальну суму 981 300 грн.

Як зазначається, один із цих підлеглих надав документи для отримання 700 000 грн грошової допомоги у зв'язку із втратою працездатності внаслідок участі у бойових діях.

ДБР встановило, що керівник військкомату влаштовував на роботу до ТЦК та СП представників місцевого криміналітету, щоб допомогти їм ухилитися від судового розгляду з особливо тяжких злочинів.

За даними слідства, підозрюваний допоміг одному з "кримінальних авторитетів" знятись із військового обліку для безперешкодного виїзду за кордон.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок