Контроль за використанням земель: депутати пропонують розширити повноваження секретаря БМР

Євген Гнибіда - Бердянск 24
16.08.2021 · 10:59 · Просмотров - 2831

Депутат Роман Озюменко на спільному засіданні депутатських комісій вніс пропозицію переглянути структуру виконкому і утворити новий відділ, який займатиметься контролем за використанням земель. Новий підрозділ підпорядкувати секретарю міської ради


Депутати міської ради продовжують наступ на виключні повноваження виконавчого комітету і міського голови. Так, з 1-го вересня депутат Роман Озюменко запропонував в апараті міської ради утворити новий відділ самоврядного контролю за використанням земель Бердянської міської ради загальною чисельністю 3 штатні одиниці. Депутатська комісія пропозицію підтримала і керуючому справами виконавчого комітету Олексію Юрченко доручено оформити озвучену пропозицію у відповідному проекті рішенні.

Необхідність створення такого відділу Роман Озюменко аргументував змінами законодавства: з 2022-го року виключними повноваженнями міських рад стане здійснення самоврядного контролю за використанням земель.

Пропозицію підтримав Володимир Безверхий і Дарина Братанова. Присутні на засіданні спільних комісій депутати проголосували за пропозицію Романа Озюменко.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
сегодня, 18 мая, четверг
вчера, 17 мая, среда
16 мая, вторник
15 мая, понедельник
14 мая, воскресенье

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх